DJ RAV czyli Rafał Rosiński,  DJ, prezenter, wodzirej

"Parkiet trzeba odczytać. Poznać ludzi, którzy się bawią".

Przyjmując tę zasadę, staram się nie zakładać z góry tego, co będę grał, gdyż nie ma dwóch takich samych imprez. Klimat muzyczny dostosowuję do sugestii organizatorów, ale przede wszystkim do preferencji Gości na parkiecie.

Jestem absolwentem Szkoły Muzycznej I Stopnia Nr 5 w Warszawie. Doświadczenie DJ-skie zbierałem od 2002 roku, grając w wielu dyskotekach i klubach na terenie całej Polski.

Przez kilka lat byłem rezydentem w warszawskim Centrum Rozrywki Hula Kula prowadząc czwartkowy cykl imprez w klimatach lat 70, 80 i 90-tych. 

Od 2005 roku zajmuję się również prowadzeniem imprez okolicznościowych jako DJ na imprezę. Do tej pory zagrałem już dziesiątki wesel, poprawin, imprez urodzinowych, jubileuszy, studniówek, imprez firmowych i wiele innych. Wieloletnie doświadczenie w branży, ciekawe pomysły oraz dbałość o solidne wykonanie usługi sprawiają, że każda impreza jest wyjątkowa.

Od 2015 roku jestem uczestnikiem corocznych Warsztatów Wodzirejów Dobrej Zabawy, z których czerpię inspiracje do nowych animacji tanecznych jako Wodzirej na wesele.

Zapewniam profesjonalną prezentację oryginalnej muzyki wraz z obsługą konferansjerską i wodzirejską.