fbpx

EVENTY

Imprezy integracyjne, motywacyjne, jubileusze, gale, bankiety, konferencje, szkolenia, akcje promocyjne to imprezy z grupy zwanej eventami. Jesteśmy do Państwa usług w zakresie przygotowania wysokiej jakości zaplecza technicznego, takiego jak nagłośnienie na imprezy taneczne, jak i na poprzedzające je konferencje, prezentacje i szkolenia. Zapewniamy nowoczesne, efektowne oświetlenie oraz doświadczonych DJ na event, którzy zagrają w różnorodnych klimatach muzycznych, począwszy od disco lat 70-tych, 80-tych, 90-tych po najnowszą muzykę z list przebojów.

DJ na imprezę firmową to elastyczny dobór nagrań w postaci przekrojowego repertuaru, jak również imprezy tematyczne z ustalonym z góry stylem muzycznym.

Nasze zaangażowanie oraz doskonałe przygotowanie techniczne zaowocowało współpracą z wieloma lokalami, firmami cateringowymi oraz agencjami eventowymi. Naszymi Klientami są również firmy, które bezpośrednio organizują atrakcje dla swoich pracowników.

Zapraszamy do składania zapytań. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wybrane Imprezy