fbpx

WESELA

 

Wesele powinno spełniać marzenia i być imprezą, którą będziecie z przyjemnością wspominać przez całe życie. Moja rola polega na współtworzeniu dla Was takiej właśnie imprezy.

Co oferuję?

Prowadzenie

DJ - parkiet musi tętnić życiem i w takim stanie utrzymujemy go przez całą imprezę. Repertuar dostosowujemy do Waszych preferencji i sugestii, ale także do tego, przy czym najlepiej bawią się Wasi goście. A może macie ochotę na imprezę w określonym stylu? Zaplanujmy to razem!

Wodzirejprowadzimy różnorodne zabawy i animacje z wykorzystaniem rekwizytów, które zintegrują i rozbawią gości. W doborze zabaw najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie. Koordynujemy także atrakcje i kolejne punkty imprezowego harmonogramu – z nami nikt nie poczuje się zagubiony!

 

Obsługa techniczna

Nagłośnienie - zapewniamy nagłośnienie dostosowane do wielkości sali (w cenie usługi). Najwyższej jakości sprzęt uznanych marek QSC, Dynacord, Shure i Pioneer oraz profesjonalna obsługa i doświadczenie, gwarantują niezawodność i doskonały odbiór muzyki.

Efektowne oświetlenie - światło tworzy atmosferę. Stanowi elegancką dekorację i pozwala na uzyskanie wspaniałych fotografii. Oświetlamy parkiet i salę, tworząc wyjątkowy klimat i spektakularne efekty świetlne. Sterowaniem zawsze zajmuje się certyfikowany realizator, gwarantujący świetlne show na parkiecie. Proponujemy kilka wersji oświetlenia, możecie wybrać tę, która spodoba się Wam najbardziej.

 

Planowanie i organizacja
Na spotkaniu przedstawię Wam swoją receptę na udaną imprezę, ale to Wasza noc, więc zawsze omawiam z Wami poszczególne jej części. Najczęściej powtarzające się elementy prowadzonych przeze mnie wesel, to:

  • powitanie Młodej Pary oraz gości
  • pierwszy toast
  • zaproszenie na pierwszy taniec
  • wprowadzenie korowodem do zabawy
  • zabawy biesiadne po posiłkach
  • podziękowania dla rodziców
  • oczepiny - taktowne i kreatywne zabawy

 

Zajrzyjcie na moje media społecznościowe RAV Obsługa imprez i DJ wodzirej RAV

Chcesz zobaczyć więcej? Zadzwoń lub wyślij zapytanie i umów się na spotkanie.

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.          tel. 501847088

  

 

Wybrane Imprezy