fbpx

DEKORACJA ŚWIATŁEM 

Dekoracja światłem to ciekawa propozycja urozmaicenia oprawy wszelkiego rodzaju imprez. Piękne oświetlenie sprawi, że Wasza impreza będzie wyjątkowo elegancka, a Goście oniemieją z wrażenia.   

Potrafimy tak zmienić wygląd lokalu, że na nowo odkryjecie urok zaadaptowanej przez nas przestrzeni. Kolorowe oświetlenie architektury, parkietu, bufetu czy stołu Młodej Pary pozwoli podkreślić uroczysty ton Państwa imprezy. Wyjątkowy klimat uzyskujemy dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń sterowanych za pomocą systemu komputerowego, w których źródłem światła są wydajne i zarazem ekonomiczne diody LED RGB. Podświetlenia szczególnie chwalone przez fotografów za niezwykle ciekawe i efektowne tło do zdjęć zachwycą również Państwa Gości.

Proponujemy ciekawe rozwiązania dostosowane do potrzeb imprezy i pomieszczenia, które oświetlamy. Zapewniamy transport na terenie całego kraju oraz obsługę techniczną w trakcie uroczystości. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, starając się precyzyjnie przygotować odpowiedni sprzęt oraz wycenę.

Zapewniamy również ruchome oświetlenie parkietu, konstrukcje aluminiowe, na których montujemy inteligentne urządzenia oświetleniowe. Wszystko to sterowane na żywo przez oświetleniowca nadaje charakter prawdziwej estrady i pozwala dopełnić usługę muzyczną zespołu lub DJ-a.

Ozdobą sali jest też personalizowany logotyp tzw. GOBO z imionami Młodej Pary lub logo firmy. Dla Młodych Par mamy przygotowany specjalnie zaprojektowany katalog z unikalnymi GOBO na wesele

 

Wybrane realizacje oświetleniowe